Новини / Технології     11 січня 2019 18:16

Український фермер встановив світовий рекорд зі збору сорго

Фермер Ярослав Бардин увійшов до Книги рекордів України, зібравши урожай сорго 14,43 центнера з гектара. Фактично цей показник є світовим рекордом. Аграрію вдалося отримати його завдяки застосуванню інноваційних технологій.

Про це повідомляє Укрінформ.

На конференції «Аграрні інновації 2018» були представлені новітні технології, які сприяють розвитку агросектора в Україні.

Про досвід Ярослава Бардина розповів Леонід Фадеєв, директор заводу «Фадеєв Агро». Він відзначив, що урожай сорго 14,43 ц/га  забезпечило застосування щадної пофракційної технології відбору та калібрування насіння, за якою, на його думку, «майбутнє рослинництва».

Доповідач наголосив на важливості використання при посіві відбірного насіння – не травмованого механічно, великого за розміром, каліброваного за формою та розміром, обробленого від шкідників.

ЧитайтеДФСУ хоче звільнити від ПДВ експортерів зернових й олійних

Досвід ефективного управління земельним банком компанії з формуванням точних контурів полів за допомогою геоінформаційних систем представив технічний директор «Глобал ГІС» Віталій Бєлєнков.

Елементи точного землеробства у сучасних інноваційних технологіях рослинництва презентував Олександр Броварець, завкафедри інформаційно-технічних та природничих дисциплін ККІБП. Зокрема він розповів про використання сенсорів, розташованих на полі. Дані із сенсорів надходять в інформаційні системи, які автоматично керують сільськогосподарською технікою.

Landlord раніше повідомляв про діяльність Клубу новаторів агробізнесу: інновації, досвід та відкритість.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також