Новини    02 січня 2023 19:04

Українські страховики зможуть сплачувати іноземним компаніям за воєнні ризики

З 1 січня 2023 року на регіон України, Молодови, РБ та росії не поширюватиметься продовження або укладення нових договорів у частині збитків, заподіяних через військові дії

Українським компаніям можуть дозволити страхувати іноземні судна за воєнними ризиками. Нову ініціативу запропонувало Мінагрополітики на засіданні Координаційної ради. Пропозиція обумовлена відмовою страхувальників Клубу IG (асоціації, що представляє інтереси майже 90% світових страхових компаній) покривати ризики, пов’язані з війною, передає usm.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

З 1 січня 2023 року на регіон України, Молодови, РБ та росії не поширюватиметься продовження або укладення нових договорів у частині збитків, заподіяних через військові дії. Інші ризики покриватимуться без змін.

Також на засіданні Координаційної ради розглянули покращення алгоритму формування черги на проходження інспекції СКЦ. Зокрема, пропонується синхронізувати плани портових операторів із проходженням суден протоки Дарданелли та протоки Босфор.

Нагадаємо, програма страхування, що забезпечує покриття вантажів через український експортний коридор зерна, діятиме наступного року без підвищення ставок, повідомив Ascot, андеррайтер Lloyd’s of London.

27 липня страховики Lloyd’s of London почали підписувати договори на страхування суден, які планують експортувати українське зерно Чорним морем в рамках Стамбульської зернової угоди. Компанія Lloyd’s не мала сумнівів ‎ у тому, що ризики покриваються.

Україна та Польща підписали меморандум про розробку інструментів сприяння торгівлі. Ним передбачено страхування вантажів.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...