Новини / Тваринництво     26 січня 2022 16:01

Українські м’ясні напівфабрикати отримали доступ на ринок Чорногорії

Україна потребує збільшення експорту товарів та послуг

Компетентні органи України та Чорногорії погодили форму сертифіката на експорт з України м’ясних напівфабрикатів, призначених для споживання людиною. Погодження сертифікату стало результатом роботи, проведеної дипломатами Міністерства закордонних справ України та фахівцями Держпродспоживслужби з колегами з Чорногорії. Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

«Для того, щоб бути сильною, Україна потребує збільшення експорту товарів та послуг, зростання валютних надходжень та сплачених податків до державного бюджету. Українські дипломати спільно з Держпродспоживслужбою продовжують працювати над тим, щоб знімати перепони на шляху українських товарів за кордон», — заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

За словами голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької, Україна тісно співпрацює з Чорногорією за багатьма товарними позиціями. З початку року їх перелік розширився на деякі м’ясні продукти та напівфабрикати. Це означає, що українські виробники отримали додаткові можливості для зростання.

«Раніше між країнами були погоджені форми сертифікатів на експорт з України до Чорногорії молочних продуктів, меду, м’яса птиці та яєць», — зазначають у відомстві.

Раніше Landlord повідомляв, що Україна нарощує темпи експорту соняшникової олії.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також