Новини / Техніка     23 лютого 2023 10:10

Українська компанія Polycar створила новий зерновоз-самоскид


Українська компанія “Спец-Ком-Сервіс”, яка вже понад 10 років працює під брендом Polycar, створила зерновоз із самоскидним кузовом на шасі вантажного автомобіля Daewoo Maximus.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Компанія і раніше на шасі Daewoo виробляло бортові платформи, промтоварні фургони, фургони з гідропідйомниками, а також крани-маніпулятори.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Шасі Daewoo Maximus з колісною формулою 6х6 дозволяє монтувати надбудову у вигляді самоскидного кузова об’ємом 32 м3. Кузов має тристороннє перекидання: на праву сторону, на ліву і назад.

“Конструкція бортів передбачає рухому нижню частину, що відкривається, тоді як верхня залишається нерухомою, водночас задній борт, його верхня частина відкривається в бік, для завантаження зернометом, або ж відкривається разом з нижньою частиною, якщо потрібно завантаження європалетами”, – зазначають у компанії.

Верх кузова закривається тентовою тканиною. Для зручності керування перекиданням кузова передбачено пульт дистанційного керування.

Нагадаємо, українська компанія “Лубнимаш” продовжує активно працювати попри війну в Україні. Зараз ведуться монтажні роботи у Тернопільській та Полтавській областях.

За час дії пільгового розмитнення автомобілів з 1 квітня по 30 червня 2022 року включно в Україну було завезено:

  • 7372 вантажних авто та мікроавтобусів на суму $91,1 млн;
  • 2703 причепи та напівпричепи на суму $23,77 млн;
  • 1143 мотоцикли на суму $4,2 млн;
  • 516 автобусів та пасажирських мікроавтобусів на суму $16,1 млн.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також