Новини    23 лютого 2023 20:13

Україна зводитиме зернові термінали за кордоном – Зеленський

Україна сподівається на партнерів з Європи, адже це потребує значних інвестицій

У післявоєнному відновленні України одним з пріоритетів є створення зернових хабів у ЄС, Азії та Африці, розповів президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю Welt.

Він наголосив, що країні потрібно створити нові зернові хаби в ЄС, Африці та Азії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

А саме величезні хаби, куди ми можемо доставляти, а потім зберігати пшеницю, кукурудзу та всі інші культури, які вирощуються в Україні. Коли ці хаби будуть готові, ми зможемо перемістити туди наші товари. Ми вже говорили про це з кількома африканськими країнами, і їм подобається ідея будівництва зернових центрів, — пояснив глава держави.

Читайте також: Міністр агрополітики Сольський підбив підсумки 2022 року (відео, презентація)

У цьому питанні Україна сподівається на партнерів з Європи, адже це потребує значних інвестицій.

Нагадаємо, у Верховній Раді відбулися комітетські слухання щодо підтримки агросектору в 2023 році. Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський наголосив, що цього року вся підтримка агросектору спрямована на покращення ліквідності аграріїв. Відповідно, буде продовжено низку програм, які успішно себе зарекомендували минулого року.

У Верховній Раді відбулися комітетські слухання щодо підтримки агросектору в 2023 році. В обговоренні взяли участь керівництво Мінагрополітики, Мінекономіки та профільні асоціації.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...