Новини / Трейдинг     05 грудня 2020 13:10

Україна у 2020 році стала найбільшим експортером меду до ЄС

У поточному сезоні українські виробники меду збільшили продажі у країни Європейського Союзу на 16%. За 9 місяців року у ЄС поставлено більше 40 тисяч тонн солодкого продукту

У поточному сезоні українські виробники меду збільшили продажі у країни Європейського Союзу на 16%. Загалом у ЄС поставлено 40,3 тисячі тонн солодкого продукту. Таким чином Україна стала найбільшим експортером меду у європейські країни у 2020 році. Про це з посиланням на міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства повідомили в УНН.

«Україна збільшила експорт меду до Європейського Союзу на 16%, ставши постачальником №1 до країн Європи. Обсяги поставок українського меду в ЄС за січень-серпень 2020-го зросли на 16% (проти такого ж періоду 2019-го), а з Китаю — скоротилися на 19%. Відтак Україна стала постачальником меду № 1 до Європейського Союзу», – йдеться у повідомленні.

ЧитайтеОбсяг експорту кукурудзи з України вже перевищив 6 млн т

Зазначається, що за попередніми даними європейської робочої групи з меду Copa-Сogeca, в 2020 році в країнах ЄС збір меду знизився на 40%, через несприятливі погодні умови.

Вказано, що у період з січня по вересень Україна експортувала близько 49 млн кг меду на загальну суму в понад 80,5 млн доларів США. Найбільшу кількість меду експортували до Європейського Союзу — 40,3 млн кг, на другому місці Сполучені Штати Америки — 4,9 млн, на третьому — Туреччина — 2,2 млн кг.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Франція інвестує 100 млн євро у селекцію високопротеїнових культур.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також