Новини / Трейдинг     19 серпня 2022 19:37

Україна та Великобританія домовились про спрощення взаємного доступу на ринок публічних закупівель

Угода затверджує спрощення взаємного доступу на ринок публічних закупівель.

Україна та Велика Британія підписали друге доповнення до Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство, затвердили спрощення доступу до ринку публічних закупівель.

Про це повідомляє Міністерство економіки України.

“Перша віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки України Юлія Свириденко та посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс підписали друге доповнення до Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії. Документ затверджує спрощення взаємного доступу на ринок публічних закупівель”, – повідомляється у джерелі.

Зазначається, що будуть впорядковані положення щодо взаємного застосування державних закупівель в частині надання медичних послуг.

Документ оновлює порогові значення, а також змінює валюту, встановлену для їх обчислення, з євро на спеціальні права запозичення (МВФ).

Україна та Велика Британія планують і далі розвивати договірно-правову базу, яка сприятиме двосторонній торгівлі й посиленню зв‘язків між українським та британським бізнесом.

Нагадаємо, у травні Україна та Велика Британія юридично закріпили скасування ввізних мит і тарифних квот у двосторонній торгівлі, підписавши відповідну угоду. 

Landlord раніше повідомляв, експорт аграрної продукції з України за 2 тижні підскочив на 65%.

Марковська Катерина

 

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також