Новини / Логістика     16 лютого 2022 17:18

Польща та Україна спільно узгодили додаткові квоти на автоперевезення

Україна та Польща домовились про додатковий обмін дозволів ля польських та українських перевізників

За результатами перемовин між представниками України та Польщі на 2022 рік погодили здійснити додатковий обмін дозволами у кількості 20 тисяч транзитних дозволів для українських перевізників та 20 тис. універсальних дозволів для польських перевізників. Про це заявили заступники міністрів інфраструктури України та Республіки Польща Мустафи-Масі Найєма та Рафала Вебера за результатами зустрічі, повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

Зустріч відбулася з метою реалізації другого пункту Спільної заяви  Міністрів інфраструктури України та Республіки Польща Олександра Кубракова та Анджея Адамчика 31 січня 2022 року.

Сторони також домовились напрацювати спільний План дій, спрямований на покращення ефективності перетину міжнародних автомобільних пунктів пропуску України та Польщі. Відповідний план дій мають узгодити з представниками митних, прикордонних та інших служб двох країн не пізніше кінця лютого.

Водночас після реалізації погодженого Плану дій, у листопаді 2022 року для обох сторін мають видати ще по 10 ти. дозволів на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень.

Нагадаємо, за результатами переговорів між представниками України та Швеції було домовлено про отримання додаткових дозволів для українських перевізників на 2021 рік. На 2022 рік досягнута домовленість про суттєве збільшення попередньої квоти дозволів.

Раніше Landlord повідомляв, що Болгарія збільшить кількість дозволів на вантажні автоперевезення для України.

Читайте також