Новини / Тваринництво     12 жовтня 2021 15:35

Україна та Йорданія погодили сертифікат на експорт продукції птахівництва

Українські компанії та йорданські споживачі можуть бути впевненими у безперебійному постачанні продукції з України

Компетентні органи України та Йорданії погодили форму сертифіката на експорт з України до Йорданії м’яса, субпродуктів та інших продуктів птахівництва.

Зазначається, що сертифікат встановлює зонування території України для безперебійної торгівлі продукцією птахівництва, яке діє навіть у разі спалахів грипу птиці.

“Ми вирішили одну з проблем українських експортерів м’яса птиці, узгодивши новий сертифікат із Йорданією. Нова домовленість приносить конкретний результат: українські компанії та йорданські споживачі можуть бути впевненими у безперебійному постачанні продукції з України”, – заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Довідка. Це вже п’ятий сертифікат на експорт, який Україна та Йорданія погодили за останній час. Раніше компетентні органи обох країн погодили форми сертифікатів на експорт з України охолодженої замороженої яловичини, охолодженого м’яса овець, великої рогатої худоби та овець для забою.

Нині Україна входить до провідної десятки світових експортерів курятини та має статус країни, вільної від високопатогенного грипу птиці.

Landlord раніше розповідав, що Україна відновлює експорт м’яса птиці до Республіки Сінгапур.

Джерело: Урядовий портал 

Владислава Михайленко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також