Новини    30 червня 2022 16:59

Україна та Індонезія домовилися про запровадження безвізового режиму

Згідно з новою угодою, країни встановлять взаємний режим безвізових поїздок усіх категорій громадян на постійній основі.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна та Індонезія домовилися про запровадження безвізового режиму між країнами. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Радий повідомити про нашу домовленість запровадити безвізовий режим між нашими країнами. Це важливо для наших народів з усіх точок зору для соціального розвитку, для зв’язків між людьми”, – зазначив Зеленський на брифінгу з президентом Індонезії Джоко Відодо у Києві.

Окрім цього, він наголосив, що обговорив питання післявоєнного відновлення України.

Також глава держави пояснив, що зараз необхідно зробити все, щоб зняти російську блокаду українських морських портів та відновити аграрний експорт України у повному обсязі.

“рф шантажує світ голодом, вона заблокувала постачання продовольства з України, яке відігравало стабілізуючу роль для світового ринку. Десятки мільйонів тонн зернових України не можуть прибути до споживачів, зокрема в Індонезії”, – зауважив президент.

29 червня глави українського та індонезійського зовнішньополітичних відомств Дмитро Кулеба та Ретно Марсуді підписали міжурядову угоду про скасовування візових вимог для короткострокового перебування.

Угода дозволить безвізові поїздки строком до 30 днів протягом кожного візиту громадян України до Індонезії, а також строком до 30 днів протягом 60 днів для громадян Індонезії, які прибувають до України. Згідно з новою угодою, країни встановлять взаємний режим безвізових поїздок усіх категорій громадян на постійній основі.

Відповідна угода набуде чинності після завершення усіх внутрішньодержавних процедур.

Нагадаємо, 29 червня Україна підписала угоду про лібералізацію автомобільних перевезень з ЄС.

Раніше Україна спільно з ЄС погодили текст Угоди про лібералізацію автоперевезень.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...