Новини    26 листопада 2021 17:33

Україна та Alkhorayef Industries підписали меморандум щодо підтримки зрошення

Україна та Alkhorayef Industries підписали меморандум про співпрацю

Один із найбільших світових гравців у сфері іригаційного обладнання — компанія Alkhorayef Group — висловив готовність співпрацювати з Україною. Свої наміри щодо співпраці представники Alkhorayef Industries зафіксували підписанням Меморандуму про співпрацю із Мінагрополітики. Це сталося під час візиту минулого тижня міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка до Саудівської Аравії.

Йдеться про реалізацію інвестиційного проєкту виробництва іригаційного обладнання на території нашої держави.

Як зазначив президент компанії АМАКО Україна Адріано Луз, Україна є однією з ключових аграрних країн світу і, дивлячись у майбутнє, її важливість лише посилюватиметься.

Довідка. Alkhorayef Industries є третім найбільшим виробником іригаційних машин у світі та № 1 на Аравійському півострові. Її діяльність поширена в 40 країнах світу. Вони виробляють провідне промислове, сільськогосподарське та іригаційне обладнання. У місті Ер-Ріяд мені провели детальну презентацію на виробничих потужностях компанії.

Нагадаємо, як заявляла голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька, Україна вже за кілька десятків років може зіткнутися з дефіцитом питної води. За її словами, у країні діють застарілі норми якості води, які мало того, що далекі від європейських, ще й не виконуються більшістю постачальників.

За інформацією “Телеграфу”, пропрацьовується питання щодо створення єдиного оператора, який буде займатись управлінням водних ресурсів, їх очисткою та доставкою до кінцевого споживача.

Раніше Landlord повідомляв, що “Контінентал Фармерз Груп” планує збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...