Новини    25 грудня 2021 15:39

Україна продовжила ембарго на продовольчі товари з Росії

Українське ембарго поширюється на ряд продуктів

На засіданні Кабміну була прийнята постанова, яка продовжує заборону на імпорт товарів російського походження. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Зазначається, що Україна продовжила дію заборони на постачання значного переліку російських товарів на 2022 рік, як відповідь на обмежувальні заходи з боку Російської Федерації. Відповідна заборона на ввезення на митну територію України товарів російського походження, діє з 2016 року.

“Таке рішення — це відповідь на дії Росії, яка в односторонньому порядку припинила дію Угоди про зону вільної торгівлі та включила Україну до переліку країн, з яких заборонено ввезення сільгосппродукції, сировини і продовольства”, – йдеться в повідомленні.

Відтак, українське ембарго поширюється на ряд продуктів: м’ясо, рибу, каву, чай, зерно, карамель, кондитерські вироби й цукерки, пиво, сигарети, горілку, спирт, корм для домашніх тварин, вагони, локомотиви, автомобілі, трактори, папір, мийні засоби тощо.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що виробників українських добрив чекає розорення через знаття ембраго з Росії.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...