Новини    29 жовтня 2021 18:46

Україна досліджує можливість укладання угоди про вільну торгівлю з Єгиптом

Країни проведуть міжурядову комісію з економічного та науково-технічного співробітництва

Україна та Єгипет завершують підготовку до восьмого засідання Міжурядової спільної комісії з економічного та науково-технічного співробітництва.

“Єгипет залишається одним із ключових торговельних партнерів України, який за минулий рік посів перше місце серед країн Африки та арабського світу за обсягом товарообігу — $1,7 млрд. Зокрема, за 8 місяців 2021 року наш товарообіг склав — $1,04 млрд. Наразі ми проводимо дослідження щодо можливості укладання угоди про вільну торгівлю з Єгиптом”, — заявив Тарас Качка, заступник міністра економіки України — торговий представник України, під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Арабської Республіки Єгипет в Україні Айманом Ельгаммалом.

За його словами, Україна зацікавлена збільшити постачання аграрної та харчової продукції, транспортних засобів, електрообладнання, продукції машинобудування.

Крім того, на думку української сторони, цікавим з точки зору можливої участі українського бізнесу є масштабний проєкт уряду Єгипту — будівництво нової столиці Єгипту (Ведіан).

Раніше Landlord повідомляв, що Україна та Таджикистан обговорили розвиток транзитного потенціалу.

Джерело: Міністерство економіки

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...