Новини    07 серпня 2018 16:11

УкрАгроКонсалт оприлюднив цифри експорту продовольчої пшениці в рамках меморандуму


8 млн тонн пшениці 1-5 класу, – такі обсяги міністерство аграрної політики пропонує вказати в меморандумі, який традиційно підписується на початку сезону між міністерством та операторами ринку. В даний обсяг також включається експорт борошна в перерахунку на зерно. Про це йдеться у повідомленні компанії УкрАгроКонсалт.

Зазначається, що цифра, зазначена в меморандумі, не є остаточною, і може бути запропонована до перегляду в січні 2019 року в залежності від наявності запасів продовольчої пшениці для внутрішнього споживання.

«Зазвичай в меморандум містить загальні обсяги експорту пшениці, в тому числі продовольчої. В цьому році поки не зрозуміло, який загальний обсяг буде вказано. Є ймовірність, що обсяги фуражної пшениці не будуть вказані», – йдеться у повідомленні.

В компанії кажуть, що у перший місяць нового 2018/19 сезону було відвантажено на експорт близько 960 тис. тонн пшениці, більшу частину якої (близько 65%) склала фуражна пшениця.

«У минулому сезоні було експортовано 17,8 млн тонн пшениці (з борошном), в тому числі близько 10,5 млн тонн продовольчої. У цьому році обсяги експорту можуть скоротитися до 15 млн тонн», – додали в компанії.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...