Новини / Технології     05 березня 2020 16:46

У Сумах відкрили інноваційну лабораторію для вирощування свиней

Новітня лабораторія при університеті складається з кількох інноваційних модулів, де студенти на практиці опановуватимуть повний технологічний цикл вирощування свиней.

Сучасну лабораторію відкрили при Сумському національному аграрному університеті (СНАУ).  У лабораторії встановлене обладнання американської компанії Hog Slat. Процеси механізовані, людська праця зведена до мінімуму.

Обладнання складається з кількох модулів, зазначив Олександр Соларьов, доцент інженерно- технологічного факультету СНАУ. Так, імітується мікроклімат тваринницьких приміщень: регулюється температурний режим, режим вологості. Усі дані програмуються, передаються на комп’ютер. У лабораторії, зокрема, є спеціальний станок для опоросу, системи роздачі корму, води, ліків. Процеси максимально механізовані задля того, щоб зменшити ризик захворюваності свиней на африканську чуму.

Читайте: У США відкрили вакансію обіймача свиней

Викладачі переконують, що в майбутньому така практика дозволить нинішнім студентам повноцінно керувати процесами на сучасних фермах та свинокомплексах. Саме на такому обладнанні працюють у компанії в Глобиному, де студенти проходять практику. Тепер майбутні тваринники знатимуть процеси сучасної ферми ще до того, як прийдуть на виробництво.

Як повідомляв раніше Landlord, у Китаї вирощують свиней масою 750 кг.

Джерело: Sumy National Agrarian University

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також