Новини / Логістика     07 лютого 2022 12:08

У столиці Канади протестують далекобійники: у місті запроваджено надзвичайний стан. Фото, відео

Від 6 лютого у канадській столиці  запроваджено надзвичайний стан через протест далекобійників

Від 6 лютого у канадській столиці  запроваджено надзвичайний стан через протест далекобійників, які вимагають скасувати обовʼязкову вакцинацію проти COVID-19 і вже 10 днів блокують центр міста. Про це пише Reuters.

Поліція Оттави задіяла різні сили для контролю над ситуацією, а також пообіцяла штрафувати тих, хто надаватиме учасникам протестів будь-яку допомогу.

“Запровадження НС в Оттаві відображає серйозну небезпеку та загрозу безпеці жителів міста через демонстрації”, – заявив мер Джим Уотсон.

Очікується, що муніципальна влада матиме більшу гнучкість для підтримання надання важливих послуг жителям. Крім того надзвичайний стан має спросити процес закупівель, який знадобитися для придбання обладнання для невідкладних служб, заявили у мерії.

 

Нагадаємо, що канадський уряд  зобовʼязав з 15 січня всіх невакцинованих далекобійників, хто їздить через кордони Канади та США, відправлятися на карантин після повернення до Канади. Через це сотні вантажівок заблокували центральні вулиці Оттави. Головна вимога водіїв – скасувати обовʼязкову вакцинацію проти COVID-19. Вони також закликали до відставки уряду. Утім, влада не поспішає виконувати ці вимоги.

Раніше Landlord повідомляв, що зовнішня торгівля України рекордно зросла.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також