Новини / Фінанси     21 січня 2021 10:01

Проєкт аграрних розписок буде продовжений – Тарас Висоцький

IFC та SECO продовжать підтримку проєкту аграрних розписок, що відкриває фермерам доступ до фінансування в розмірі $1 млрд

IFC та SECO продовжать підтримку проєкту аграрних розписок, що відкриває малим фермерам доступ до фінансування. Про це повідомив на своїй сторінці Facebook заступник міністра розвитку економіки за результатами зустрічі керівників проєкту IFC-SECO. Таким чином в Україні на ринках сільськогосподарського капіталу.

Він зазначив, що «Міжнародна фінансова корпорація (IFC) допомагає малим фермерам в Україні отримати доступ до фінансування в розмірі 1 млрд. доларів США за рахунок аграрних розписок – інноваційного фінансового інструменту, який дозволяє фермерам підтримувати продуктивність та прибутковість».

Читайте: За півтора роки Китай інвестував у свинарство близько $31 млрд

У партнерстві з Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарії SECO у 2015 році проєкт був запроваджений в окремих регіонах України. З 2018 року інструмент реалізовувався по всій країні. Це значний розвиток для України, адже родючі землі та сприятлива географія в нашій країні роблять агробізнес ключовим економічним фактором та основним роботодавцем. Зараз українські фермери широко використовують цей простий, зручний та надійний інструмент для отримання необхідного фінансування.

У минулому році у IFC-SECO заявили про те, що проєкт завершено і аграрні розписки тепер можуть використовуватися фермерами самостійно. Втім, як розповів Landlord Тарас Висоцький, проєкт вирішено продовжувати надалі і запевнив, що міністерство підтримуватиме усі напрацювання та сприяти поширенню інформації про нього.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також