Новини / Кейси     22 лютого 2020 10:06

У Сінгапурі з’явилась перша розумна плавуча ферма

На фермі встановлено обладнання на $1 млн. За розвитком риб допомагає стежити система з інтегрованим штучним інтелектом (АІ) та відеоаналітики.

Про це повідомляє Thefishsite.

Розташована на узбережжі Паріс-Ріс, перша в історії Сінгапуру плавуча ферма займає територію в 3000 кв.м. Ферма має 10 резервуарів, кожен із яких здатен вмістити до 10 т риби.

Резервуари працюють за замкнутим циклом, що переробляє воду й не допускає викидів у океан. Прагнучи зменшити викиди вуглецю, ферма використовує сонячну енергію, що покриває половину від виробничих потреб.

До 2021 року ферма зможе виростити до 350 т риби, заявив доктор Майкл Войгтманн (Voigtmann), головний технічний директор Сінгапурських технологій аквакультури (SAT), який керує “розумною” фермою.

Читайте: По 500-700 грн за кілограм: у Житомирі з’явиться акваферма австралійських раків

Система штучного інтелекту та відеонагляду ферми розроблена в партнерстві з інженерами німецької компанії Siemens.

Система використовує камери для автоматичного вимірювання довжини риб барамунді, що розводяться на “розумній” фермі. Також система обчислює середню довжину риби та вагу популяції в кожному резервуарі.

Допомагає система відеонагляду й стежити й за тим, як риби реагують на годування, аби визначити оптимальні показники.

Landlord раніше повідомляв, що майже 30 українських компаній представили в Кувейті свої розробки у сфері смарт-технологій, легкої й харчової промисловості та медицини.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також