Новини    06 квітня 2018 17:47

У січні-березні фермери Рівненщини сплатили 22,4 млн гривень єдиного податку


У січні-березні поточного року 467 сільськогосподарських товаровиробників Рівненської області, які працюють за спрощеної системи оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 22,4 млн гривень єдиного податку, Про це повідомляє Рівненська обладміністрація.

За даними головного управління Державної фіскальної служби в області, за аналогічний період 2017 року фермери-спрощенці сплатили 13,4 млн грн єдиного податку.

Базою оподаткування для єдинщиків четвертої групи є нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень), а для земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ) − нормативна грошова оцінка ріллі в області, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного за станом на 1 січня базового податкового (звітного) року.

Як повідомляв LANDLORD, державний бюджет на 2018 рік передбачає виділення аграріям 7,3 млрд грн. В якості держдопомоги передбачено 4 млрд грн на підтримку тваринництва, 1 млрд грн — на підтримку фермерських господарств, ще майже 1 млрд грн – на компенсацію при купівлі вітчизняної сільгосптехніки, 300 млн грн – на розвиток хмелярства, виноградників, ягідників та закладення нових садів. На програму здешевлення кредитів виділять 66 млн грн, на витрати Аграрного фонду зі зберігання, перевезення, переробки та експорту продукції інтервенційного фонду — 52 млн грн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...