Новини / Технології     04 вересня 2019 09:23

У Швейцарії виготовили ​​упаковку для овочів без використання пластику

З точки зору виробника, відійти від використання пластику і зберегти при цьому економічну ефективність не так просто. У пошуках рішень проблеми швейцарська компанія Ilapak представила нове обладнання для пакування овочів та фруктів в упаковку без застосування пластику.

Про це повідомляє EastFruit.

Машина сортує овочі та фрукти в паперові лотки і запаковує їх у паперові мішки із закритими краями. Обладнання створено для середніх підприємств на основі попередньої моделі Carrera 1500.

Читайте: Pepsi, Danone і Nestle планують продавати воду в перероблюваних пластикових пляшках із тирси

Споживачі все частіше відмовляються від пластикової упаковки, однак, з точки зору виробника, відійти від використання пластику і зберегти при цьому економічну ефективність не так легко. Для вирішення цієї проблеми потрібні інноваційні рішення.

«Щоб використовувати у виробництві нові матеріали, необхідно провести випробування для обладнання. Ми вклали значні кошти в дослідження і розробку технологій з урахуванням скорочення використання пластику», – відзначив менеджер з маркетингу компанії Ilapak Крістіан Ромуальд.

Landlord раніше повідомляв про те, що Канада поступово відмовляється від пластику. У магазині NU Grocery в Оттаві почали продавати продукцію без будь-якої упаковки.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також