Новини    02 листопада 2023 13:32

У підземних сховищах запаси газу перевищили 16 млрд кубометрів — Міненерго


Станом на 1 листопада в українських підземних сховищах запаси газу сягнули 16,02 млрд кубометрів. Число на 1,3 млрд більше, ніж планувалося згідно з прогнозним балансом Кабінету Міністрів України.

Як повідомляє Міністерство енергетики, станом на 1 листопада електроенергії, яку виробляють українські електростанції, цілком достатньо для забезпечення потреб споживачів.

“У короткотерміновий ремонт (у межах однієї доби) вийшло два енергоблоки”, — заявили в Міненерго.

Також пресслужба відомства спростувала інформацію, що у листопаді будуть застосовувати графіки обмежень споживання електроенергії. Раніше заяву поширив один з народних депутатів України.

“Наразі обмеження побутових споживачів не передбачається в жодному з регіонів України. Звертаємо вашу увагу на те, що інформація про нібито відключення є частиною інформаційної війни з боку країни-терориста росії. Із закінченням минулого ОЗП цю інформацію намагались поширювати різні псевдоексперти. Проте відключень не відбулося ані в березні, ані у жовтні”, – наголосили в Міненерго.

Водночас відключення можливі через масовані російські обстріли та пошкодження енергетичного обладнання.

Нагадаємо, за перше півріччя 2023 року чистий консолідований прибуток Групи “Нафтогаз” склав 6,6 млрд грн. За цей же період  консолідований операційний прибуток досяг 14 млрд грн.

Новим власником Оператора ГТС стало Міністерство енергетики. Попередній власник компанія “Магістральні газопроводи України” припинила існування.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...