Новини    22 березня 2023 17:28

У Мінстратегпрому новий очільник: що про нього відомо

За призначення проголосували 312 парламентарів.

21 березня Верховна Рада призначила Олександра Камишіна міністром з питань стратегічних галузей промисловості України, повідомив у Telegram нардеп Олексій Гончаренко.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

За призначення проголосували 312 парламентарів.

Олександр Камишін народився 2 липня 1984 року у Києві. У 2007 році закінчив Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського. У 2010 році закінчив Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).

З 11 серпня 2021 був в.о. голови правління Укрзалізниці. До того, як очолив Укрзалізницю, — менеджер у Dragon Capital і SCM, засновник компаній Latifundist Media, Grano Group, AgTech Farm та Fortior Capital.

Вже після повномасштабного російського вторгнення в Україну призначений з 1 квітня 2022 року постійним головою правління компанії.

Після призначення головою УЗ компанії, які належать йому (Grano Group, AgTech Farm і Latifundist Media), перейшли в незалежне управління.

Наприкінці 2022 року видання “НВ” включило Олександра Камишіна до списку Людей НВ (32 земляки, які протягом 2022 року були двигунами прогресу України та чиї вчинки й рішення сприяють переможному завершенню війни) та відзначило керівника УЗ за організацію евакуаційних і дипломатичних рейсів в умовах війни.

27 лютого 2023 року — подав у відставку з посади голови правління Укрзалізниці, заявивши про плани очолити офіс з євроінтеграції Укрзалізниці в Європі.

3 березня 2023 року був призначений позаштатним радником Президента України.

Нагадаємо, у лютому Камишін пішов у відставку з посади голови УЗ. передбачалося, що він очолить євроінтеграційні процеси у держкорпорації.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...