Новини    18 червня 2018 15:47

У Мінприроди закликали найбільших зернотрейдерів дотримуватись екобезпеки на суднах


Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак напередодні сезону експорту зерна, котрий розпочнеться 1 липня, зустрівся із найбільшими зернотрейдерами, щоб обговорити екологічну складову в процесі організації транспортної логістики та подальшу взаємодію у цьому процесі бізнесу і Державної екологічної інспекції. Повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

У першу чергу сторони домовилися створити спеціальну «гарячу лінію» для інформування про питання щодо екологічного нагляду, які можуть виникати у період сезону експорту зерна.

Особливу увагу Остап Семерак також акцентував на важливості екологічної складової під час організації морської логістики. Він нагадав, що цього місяця Міжнародна морська організація (ІМО) розпочала аудит портів України, до якого залучені представники Мінприроди та Державної екологічної інспекції.

«Аудит охоплює не лише міжнародне торговельне судноплавство, але також стандарти по забезпеченню безпеки на морі і запобіганню забрудненню довкілля з суден довкілля, в першу чергу морського. Йдеться якраз про ту важливу частину роботи, яку виконують українські екологічні інспектори для упередження виникнення забруднення та захисту довкілля», – повідомив Остап Семерак.

Він наголосив, що українські експортери повинні вживати заходи щодо забезпечення екологічної безпеки суднами, на яких експортується продукція, для зменшення забруднення навколишнього природного середовища.

«Це і є не чим іншим, як соціальною відповідальністю бізнесу. Держава готова підтримувати та допомагати такому бізнесу. Україна зробила вибір на користь Європейського Союзу, а значить, ми зобов’язалися запровадити сучасні екостандарти, і бізнес має бути партнером у цій історії», – сказав Остап Семерак.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...