Новини / Овочівництво     27 квітня 2020 10:18

У Маріуполі фермери безкоштовно роздали редиску

У Маріуполі на площі Перемоги невідомі виставили кілька мішків з редискою. Як з'ясувалося, це була добровільна акція тамтешніх фермерів, які вирішили віддати свій урожай всім охочим безкоштовно, аби той тільки не пропадав.

За повідомленням ЗМІ, редиска на площі з’явилася після того, як її безуспішно намагалися реалізувати місцеві фермери. Й після поліцейсього рейду щодо заборони торгівлі на ринках, вони просто вирішили віддати її людям безкоштовно.

Як зазначила начальник організаційного відділу Лівобережної райадміністраціїОльга Бойко, робота ринків заборонена, але фермери хочуть продати свій сезонний товар, привозячи його на звичне жваве місце, яке знаходиться поруч з двома ринками “Ранковим”, “Новим” та супермаркетом “АТБ”.

Читайте: Володимир Кіщак: Позакореневе підживлення може забезпечити зростання врожайності до 15%

Глава Лівобережної адміністрації Віктор Очеретин з розумінням поставився до ситуації: “Ну куди їм ще дівати вирощену редиску, ось і вирішили хоч роздати”.

Варто зазначити, що вирощування і продаж редиски – основне джерело доходу людей, що живуть в селищах Виноградне, Ляпино, Піонерське.

Джерело: 0629

Нагадаємо, що з 30 березня в Україні відновили мораторій на роботу ринків.

Читайте також