Новини    04 жовтня 2021 12:54

У Хмельницькій області будують другу чергу насіннєвого заводу 

КВС-Україна розпочинає будівництво другої черги комплексу з кондиціювання насіння у місті Кам'янець-Подільський

Компанія КВС-Україна розпочинає будівництво другої черги комплексу з кондиціювання насіння у місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

Друга черга насіннєвого заводу дозволить розширити існуючі можливості та збільшить переваги для наявних та майбутніх партнерів у вирощуванні високоякісного насіння. Існуючі потужності дозволяють виробляти 300-350 тис. мішків насіння в рік, а після завершення будівництва другої черги потужності компанії збільшаться вдвічі, що дозволить виробляти 600-700 тис. мішків.

Читайте: Швейцарський інвестиційний фонд надав “Прометею” фінансування в $5 млн

“Друга черга насіннєвого заводу у Кам’янці-Подільському буде обладнана високотехнологічним устаткуванням, що відповідає європейським нормам щодо обробки насіння та захисту навколишнього середовища. На першій лінії заводу постійно працює 52 робітники, ще 34 робочі місця будуть створені для запуску другої черги. Повне введення в експлуатацію другої черги заводу планується у грудні 2022 року. Але перший етап будівництва, після якого нова виробнича ділянка вже буде готова приймати сировину на обробку, плануємо закінчити у вересні 2022 року”, — повідомив начальник відокремленого підрозділу Департаменту кукурудзи та соняшника ТОВ “КВС-УКРАЇНА” Юрій Хамайдюк.

Друга черга насіннєвого заводу буде зведена поруч з існуючою, першою чергою, у Кам’янці-Подільському на існуючій ділянці у 8,5 га.

Довідка. KWS — одна з найбільших селекційних компаній, яка входить в п’ятірку світових лідерів з виробництва насіння. Компанія спеціалізується на селекції та виробництві та продажу насіння кукурудзи, цукрових буряків, зернових культур, ріпаку та соняшнику та овочевих культур. KWS використовує провідні методи селекції для підвищення врожайності, та покращення стійкості до хвороб, шкідників та абіотичного стресу.

В Україні насінництво, маркетинг та агросервіс здійснює ТОВ «КВС-УКРАЇНА» — 100% дочірнє підприємство KWS SAAT SE & Co. KGaA.

Раніше Landlord повідомляв, що на Львівщині запустили завод з виробництва кормових добавок. Гроші дала нідерландська компанія

Джерело: КВС-Україна

Наталія Софієнко, Landlord

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...