Новини    04 вересня 2023 13:18

У ФРН мережі магазинів збільшать асортимент органічних продуктів до 25%

Зокрема найбільші дискаунтери LiDL та ALDI кидають виклик один одному, ставлячи за мету досягти 10% та 25% (відповідно) органічного асортименту у своїх мережах до 2025 та 2024 років

У Німеччині спостерігаються позитивні сигнали, які вказують на перспективне майбутнє для спеціалізованого сектору роздрібної торгівлі органічними продуктами. Зокрема, зростаючий інтерес споживачів спонукає магазини планувати розширення асортименту органічних продуктів, повідомляє OrganicInfo.ua.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Так, найбільші дискаунтери LiDL та ALDI кидають виклик один одному, ставлячи за мету досягти 10% та 25% (відповідно) органічного асортименту у своїх мережах до 2025 та 2024 років.

ALDI стверджує, що вже має у своєму асортименті 15% органічної продукції. Сприяти розширенню асортименту має також тісна співпраця зазначених мереж із провідними асоціаціями органічних виробників.

Читайте також: Українські біопрепарати вперше представили на головному органічному польовому заході Європи

Нагадаємо, в Україні почав роботу Державний реєстр операторів, що здійснюють виробництво продукції відповідно до вимог законодавства у сфері органічного виробництва.

У серпні 2022 року Швейцарія виділила близько 100 млн гривень на підтримку господарств з виробництва молока в тих регіонах, що постраждали від бойових дій, а саме: в Чернігівській, Київській та Сумській областях.

31 січня 2023 року завершилася реалізація другої фази швейцарського гуманітарного проєкту, в межах якого молочні ферми Харківської області мали змогу отримати необхідні для забезпечення гігієни виробництва молока засоби.

Згідно з прогнозами 20% горіхових садів України будуть органічними до 2030 року.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...