Новини    26 квітня 2018 17:53

У Фірташа назвали рейдерським захопленням обшуки ГПУ в порту «Ніка-Тера»


Group DF називає обшуки Генпрокуратури в порту «Ніка-Тера» несанкціонованими та рейдерським захопленням з боку ГПУ. Про це заявила на Facebook-сторінці прес-служба Group DF. Та додали, що обшуки в порту «Ніка-Тера», які проводяться Генеральною прокуратурою є черговою спробою чинити тиск на Групу та її акціонера.

«Ми вважаємо, що подібні дії з боку правоохоронних органів не тільки завдають шкоди Group DF і її акціонеру, а й принижують імідж країни, погіршують бізнес-клімат, заважають розвитку бізнесу та перешкоджають інвестиціям. Підкреслюємо, що підприємства Group DF і зокрема, порт «Ніка-Тера», працюють строго відповідно до українських законів і в повному обсязі виконують свої зобов’язання перед державою, співробітниками і партнерами», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що робота порту заблокована другий день підряд.

«Люди до сих пір залишаються замкнені у приміщенні, засоби відеофіксації побиті, до працівників, у т.ч. жінок, застосовували грубу фізичну силу.В результаті по суті рейдерського захоплення підприємства Генеральною прокуратурою, робота порту заблокована другий день під ряд», – заявили у Group DF.

Згідно повідомленню, через дії ГПУ, підприємство не може виконувати свої контрактні зобов’язання перед українськими та іноземними клієнтами. Це призводить до нанесення прямого збитку як самому бізнесу, так і господарської діяльності партнерів.

«Робота такого великого інфраструктурного об’єкта як «Ніка-Тера» істотно впливає на економіку регіону та країни. Підприємство є одним з найбільших платників податків та роботодавців в регіоні. Тільки за 2017 рік податкові відрахування порту склали понад 250 мільйонів гривень», – додали там.

Відзначається, що група має намір захищати свої інтереси в українських і міжнародних правозахисних інституціях.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...