Новини / Технології     21 березня 2023 15:49

У Дубаї планують реалізувати найбільший у світі проєкт з агротуризму (відео)

Проєкт сприятиме розвитку зеленої економіки та створить понад 10 000 робочих місць

У Дубаї планується реалізувати найбільший у світі проєкт з розвитку агротуризму – Agri Hub, який покликаний перетворити сільські та пустельні райони емірату на найкращу у світі сільську пам’ятку для відвідувачів, повідомляють фахівці EastFruit.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Проєкт сприятиме розвитку зеленої економіки та створить понад 10 000 робочих місць. Відповідно до прагнення Дубая перетворити свої сільські та пустельні райони на найприємніші та найкрасивіші місця у світі, Agri Hub покликаний стати ключовим туристичним напрямком у сільській місцевості Дубая. Проєкт, який планується розмістити в пустелі Дубая, сприятиме розвитку агротуризму, пропонуючи водночас розважальні послуги та комфорт.

Новий агротуристичний комплекс Agri Hub міститиме центр охорони природи та спадщини, центр екотуризму, інститут агротехнологій та оздоровчий центр.

Сільські райони Дубая мають усі шанси стати світовим еталоном агротуризму. Agri Hub – це дуже привабливе та багате середовище, яке перетворить Дубай на найкращу у світі сільську пам’ятку для відвідувачів. Він надасть місцевим фермерам можливість продавати свою продукцію прямо з ферм, а відвідувачам – можливість придбати екологічну сільгосппродукцію і скуштувати страви з цих продуктів. Він послужить інноваційним зразком для декарбонізованих сільських туристичних центрів майбутнього, – зазначив керівник компанії URB Бахараш Багеріан.

Типологія комплексу надає відвідувачам унікальний досвід агротуризму, даючи їм відчуття перебування на природі. Серед екологічних особливостей проєкту – використання 100% відновлюваної енергії, 100% перероблення води, біосольове сільське господарство, зелені транзитні системи та нульова утилізація відходів на території комплексу.

Нагадаємо, один із найвизначніших тепличних проєктів – комплекс площею 44 га, який звели в Саудівській Аравії. Після завершення будівництва це буде найбільша теплиця в країні, уряд якої заявив про прагнення до 2030 року знизити імпорт продовольства на 70%.

Проєкт з будівництва тунелю на дні Балтійського моря для швидкісних поїздів між Фінляндією та Естонією знайшов інвестора з Китаю – Touchstone Capital Partners Ltd.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також