Новини / Технології     13 грудня 2019 17:02

44 га інновацій: грандіозний тепличний проєкт у Саудівській Аравії ФОТО

Один із найвизначніших тепличних проєктів цього року – комплекс площею 44 га, який зводиться в Саудівській Аравії саме зараз. Після завершення будівництва це буде найбільша теплиця в країні, уряд якої заявив про прагнення до 2030 року знизити імпорт продовольства на 70%.

Про це повідомляє HortiDaily.

Проєкт було розпочато на початку цього року, наразі реалізують першу фазу будівництва на 15 га. Теплиця має бути запущена в дію 1 липня 2020 року. Будівельні роботи здійснює сербська компанія Agrikol.

Читайте: Як сімейне фермерське господарство на Рівненщині розвиває агротуризм

Проєкт сприятиме меті, визначеній Королівством Саудівська Аравія, – досягнути до 2030 року обсягів виробництва сільгосппродукції, достатніх для місцевого ринку та для експорту. Поки що розширення йде ідеально, відзначають представники місцевого агробізнесу.

Технологічні особливості

У теплиці будуть вирощуватися томати і перець – обидві культури є привабливими для вирощування в Саудівській Аравії.

Розробники створюють у теплиці 6 відділів, які можуть легко переходити з однієї культури на іншу. Споруда буде обладнана вентилятором для боротьби з перегрівом, що має велике значення при вирощуванні в Саудівській Аравії, а також системою, що збиратиме дощову воду зі скляного даху теплиці.

Тут  використовуватимуть методи зрошення, які заощаджують воду, і екрани, щоб економити енергію, де це можливо, – для найбільш ефективного виробництва. Завдяки високотехнологічним методам продукцію можна буде вирощувати цілий рік.

Бачення 2030 року

Цілорічне вирощування овочів важливе як для компанії-виробника, так і для країни загалом. З початком реалізації програми Vision 2030 Саудівська Аравія заявила про прагнення знизити імпорт продовольства на 70%. Масштабні інвестиції в садівництво – це один із способів досягнення цієї мети.

Проєкт передбачає не менше 6 теплиць загальною площею 44 га, зведених у три етапи. Другу і третю фази реалізуватимуть наступного року.

Landlord раніше повідомляв про найбільшу теплицю в Північній Америці: вражаючий проєкт нідерландської компанії.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також