Новини    27 квітня 2018 18:32

У диких кабанів у Донецькі області виявили АЧС


На території мисливських угідь військово-цивільної адміністрації селища Зайцеве, Бахмутського району у двох трупів диких кабанів виявлено ДНК вірусу Африканської чуми свиней (АЧС). Про це повідомляють у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області на території мисливських угідь військово-цивільної адміністрації селища Зайцеве (Бахмутський район) було виявлено два трупи диких кабанів. При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Дніпропетровській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби виявлено ДНК вірусу АЧС», – кажуть у Держпродспоживслужбі.

Та додали, що в осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

«З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бахмутській районній державній адміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду», — йдеться у звіті.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...