Новини    14 лютого 2022 13:08

У Держекоінспекції підрахували нанесену шкоду навколишньому середовищу від елеваторів

За 2021 рік елеватори завдали шкоди навколишньому середовищу на більш як 700 тисяч гривень.

В Україні за 2021 рік Державна екологічна інспекція загалом провела 189 перевірок на елеваторах. Відповідно до підрахунків екологів, загальна сума нарахованих збитків, завданих навколишньому середовищу елеваторами, склала 761 тис. грн. Про це повідомляє Еlevatorist, посилаючись на відповідь Держекоінспекції.

Так, зазначається, що у переліку основних порушників екологічних норм за 2021 рік зазначається ТОВ “ГРЕЙН ТЕХ АГРО”.

Згідно з результатами перевірки, інспектори виявили порушення у порядку здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, правилах технічної експлуатації установок очистки газу, недостатніх заходах запобіганню забруднення зливової поверхні та у правилах поводження з відходами.

Загальна сума розрахованих збитків становила 466 тис. грн.

Своєю чергою, ФГ “МП Горизонт” завдало збитків на суму 183 тис. грн. Під час позапланової перевірки фахівці інспекції виявили порушення правил експлуатації пилогазоочисного обладнання та невраховані джерела викидів.

Окрім цього, Держекоінспекція під час планової перевірки виявила порушення на дев’яти підприємствах ТОВ “ОПТІМУСАГРО ТРЕЙД”. Серед основних порушень зазначається:
– порушення порядку здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря;
– порушення правил технічної експлуатації установок очистки газу та інше.

Загальна сума розрахованих збитків дорівнює 62 тис. грн.

Попри вказані підприємства, збитки для навколишнього середовища завдали ще 9 суб’єктів господарювання.

Нагадаємо, у 2022 році Державна екологічна інспекція, її територіальні та міжрегіональні територіальні органи планують перевірити 140 елеваторів по всій Україні.

Також стало відомо, що група компаній “Прометей” запустила програму лояльності щодо безплатного зберігання зернових та олійних на своїх елеваторах. До програми може під’єднатися будь-який аграрій і трейдер без обмежень на обсяг зберігання.

Раніше Landlord повідомляв, що Прометей планує докупити 4-6 елеваторів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...