Новини    26 грудня 2021 11:11

У Черкаській області зловмисники незаконно виготовляли та продавали алкоголь

Також група працювала і над розповсюдженням так званого «елітного» алкоголю

На Черкащині судитимуть членів організованої групи за незаконне виготовлення та продаж алкогольних напоїв. Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

«За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 10 осіб, 8 з яких діяли у складі організованої групи, за фактом незаконного придбання, виготовлення, зберігання, транспортування з метою збуту і збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ч. 1, ч. 2 ст. 204 КК України), а також незаконного використання знаків для товарів і послуг (ч. 2, ч. 3 ст. 229 КК України)», — йдеться в повідомленні.

За даними слідства, обвинувачені незаконно виготовляли та реалізовували алкогольні напої різного виду — так звані «горілку» та «коньяк» у пластиковій 5 та 10 літровій тарі без етикеток. Також група працювала і над розповсюдженням так званого «елітного» алкоголю: виготовляли й збували під виглядом завезених з-за кордону напої під назвами «Фінляндія», «Джек Деніелс» та інших найменувань без відповідного дозволу правовласника цих торговельних марок.

«Підпільно виготовлений алкоголь, в тому числі та під найменуванням цих всесвітньо відомих найменувань, правопорушники упродовж року реалізовували по території всієї держави та зокрема Черкаської області. Наразі установлено, що збитки потерпілим компаніям Brown-Forman Finland, Ltd. та Jack Daniel’s Properties Ins. становлять понад 140 тис. грн», — заявили правоохоронці.

Раніше Landlord повідомляв, що в Україні подорожчає алкоголь.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...