Новини / Техніка     25 січня 2019 13:06

У Білорусі картоплю збиратимуть безпілотники

Білоруські вчені з Національної академії наук працюють над розробкою безпілотних машин для збирання врожаю на полях. Уже незабаром будуть презентовані перші зразки, які дозволять зменшити людські та організаційні витрати під час збору й транспортування продукції з плантацій.

Про це повідомляє ресурс Naviny.by.

Співпраця фермерів та білоруських науковців раніше вже приносила позитивні результати для галузі. Зокрема, на підприємствах аграріїв з’явилася нова техніка, що дає змогу збільшити спектр застосування маловитратних і вологозберігаючих технологій обробітку землі.

ЧитайтеМонстр-трак у городі. Американці розробили безпілотний обприскувач

Також за словами голови президії НАНБ Володимира Гусакова, аграрії вже тестували інноваційні трактори, що мають більше ширину захвату та відповідно економлять ресурси.

Крім того, в Академії наук наголосили: в останні роки саме розробки вчених допомогли білоруському агросектору пережити кризові неврожайні роки.

Як раніше повідомляв Landlord, на виставці SIMA 2019 у Парижі буде представлено новий бренд тракторів – Mancel. Компанія експонуватиме повнопривідні трактори потужністю 35 к. с. і більше.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також