Новини / Технології     26 січня 2021 14:02

У 2021 році світовий ринок біогербіцидів зросте до $1,5 млрд

Біогербіциди виробляються потужними компаніями Малайзії, США та Канади, що вкладають в їхню розробку і просування значні обсяги фінансування

Захист посівів сільгоспкультур від бур’янів – одна з провідних технологічних операцій у сільськогосподарському виробництві. Станом на 2020 рік гербіциди посідають одне з перших місць серед пестицидів на світовому ринку, пише agropages.com.

Однак у міру підвищення глобальної екологічної свідомості та необхідності стійкого розвитку сільського господарства, фермери потребують якісних біогербіцидів з хорошою екологічною сумісністю, високою селективністю та сильною біологічною активністю.

Згідно з доповіддю MarketsandMarkets, загальна ринкова вартість біогербіцидів досягла $800 млн у 2016 році і зростала з річним темпом у 14,5%. В результаті очікується, що ринок досягне $1,5 млрд у 2021 році. Це свідчить про величезний ринок потенціал росту біогербіцидів.

Читайте: Україна встановила граничний обсяг експорту кукурудзи – 24 млн т

Назвемо основні біогербіциди, що вже представлені у світі.

  1. Emery Oleochemicals (Малайзія): у 2014 році його біогербіцид EMERION ™ 7005 був зареєстрований Агентством Канади з боротьби зі шкідниками (PMRA).
  2. Verdesian Life Sciences (США): у 2015 році компанія Verdesian Life Sciences запустила в США біогербіцид із головним активним інгредієнтом штаму D7 Pseudomonas fluorescens, що контролює пуховий бром (читграс).
  3. Marrone Bio Innovations Inc. (США): у 2018 році зареєструвала біогербіцид MBI-014 – це мікробний гербіцид, що диспергується у воді, виготовлений із нового виду бактерій, що вбивають тепло.
  4. Certis USA (США): у 2019 році запустила в роботу Homeplate ® у США, що є неселективним гербіцидом жирних кислот широкого спектру дії.
  5. Premier Tech (Канада) у 2017 році завершила розробку та комерціалізацію біогербіциду, який створений з корінного гриба, Phoma macrostoma.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що у 2020 році у світі був справжній бум вертикальних овочевих ферм

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також