Новини / Фінанси     29 липня 2019 14:55

У 2018 році Mimier Trade SA експортувала у понад 20 країн світу. Чистий прибуток – $1,6 млн

MIMIER TRADE SA опублікувала консолідовану фінансову звітність за 2018 рік відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) та звіт незалежного аудитора KPMG SA. Компанія планує продовжувати розвиток торгівлі сільськогосподарськими товарами у 2019 році.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

KPMG SA підтвердили, що консолідована фінансова звітність Mimier Trade SA за рік, який закінчився 31 грудня 2018 року, відповідає всім основним вимогам та складена відповідно до Міжнародного стандарту фінансової звітності 1 (Перше застосування МСФЗ) як складової підготовки Групи до майбутнього застосування МСФЗ.

«Дохід Mimier Trade SA, згідно з аудиторською фінансовою звітністю за МСФЗ за 2018 рік, досяг $133,5 млн, чистий прибуток $1,6 млн, загальні активи – $41,7 млн, загальний капітал – $8,6 млн. У 2018 році Mimier Trade SA значно збільшила статутний капітал з $0,1 млн до $3,7 млн», –  прокоментував Claude Tarinas Cazenobe, директор і голова правління MIMIER TRADE SA.

Читайте: Найдовша у світі: у Саудівській Аравії побудують 35-кілометрову тестову трасу для Hyperloop

Основні фінансові показники діяльності MIMIER TRADE SA за 2018 рік

Рентабельність: рентабельність активів – 3,8%, рентабельність власного капіталу – 12,2%, рентабельність EBITDA – 1,8%.

Ефективність: валовий прибуток – 7,0%, маржа операційного прибутку – 1,8%, маржа чистого прибутку – 1,8%.

Ліквідність: поточний коефіцієнт – 3,2, коефіцієнт швидкої ліквідності – 2,6.

У 2018 році Mimier Trade SA постачали товари більш ніж у 20 країн світу. Основними ринками збуту компанії були ЄС, СНД, Близький Схід і Південно-Східна Азія.

Mimier Trade SA планує продовжувати зміцнювати свої позиції як міжнародної групи з торгівлі сільськогосподарською та нафтохімічною продукцією одночасно зі збільшенням об’ємів на внутрішньому та на міжнародному ринках. У компанії розраховують, що ця стратегія забезпечить стійкий ріст, який своєю чергою приведе до зміцнення операційних і фінансових показників у 2019 році та надалі.

«Протягом перших 5 місяців 2019 року дохід Mimier Trade SA вже досягнув рівня $100 млн, чистий прибуток – $1,3 млн – це приносить капіталу компанії до $10 млн. … Планується, що на 2019 рік обсяг продажів складе $210 млн, а рентабельність EBITDA – 1,9%», – відзначає Ярослав Гордієнко, директор Mimier Trade SA.

Mimier Trade SA – незалежна торгова компанія, зареєстрована у кантоні Люцерн (Швейцарія). Основними видами діяльності Mimier Trade SA є торгівля сільськогосподарською та нафтохімічною продукцією. Компанія є членом міжнародних організацій FOSFA, GAFTA і EPCA.

Landlord раніше повідомляв про те, що Mimier Trade SA розвиває ділові відносини з Raiffeisen Bank International AG.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також