Новини    26 червня 2018 11:51

У 2018 році агрохолдинг «Мрія» планує зібрати врожай з 147 тис. га


Агрохолдинг «Мрія» приступив до збирання врожаю. Жнива стартували в Чернівецькій області з обмолоту озимого ячменю. На черзі збір озимого ріпаку та озимої пшениці, які в цьому сезоні посіяні на площах 17,7 тис. га і 25,5 тис. га, відповідно. Всього в 2018 році «Мрія» планує зібрати урожай з 147 тис. га. Про це йдеться у прес-релізі агрохолдингу.

«У цьому році збиральна стартувала приблизно на тиждень раніше звичайних термінів. Це пов`язано з посухою і високими температурами в квітні і травні, не властивими для нашого регіону. Весняна посуха негативно позначилася на стані посівів, особливо – ярих культур, в період активної вегетації яких практично не було опадів. Але, незважаючи на несприятливі погодні умови, в цьому сезоні ми розраховуємо вийти на планові показники по врожайності», – говорить операційний директор Агрохолдингу «Мрія» Андрій Григоров.

На жнивах «Мрія» задіє 68 власних та 36 найманих комбайни, а також близько 500 одиниць вантажного автотранспорту для вивезення і транспортування врожаю. Елеватори Агрохолдингу повністю готові до приймання та доробки зерна. Одночасно зі збором врожаю «Мрія» проводить підготовку ґрунту під посів озимих культур.

Для ефективного проведення польових робіт Агрохолдинг продовжує поповнювати і оновлювати свій технічний парк. Так, в березні 2018 року «Мрія» закупила 22 одиниці сільгосптехніки на суму $2,8 млн, а загальна сума інвестиції в технічний парк з 2015 року вже становить $29,2 млн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...