Тваринництво

В Італії припинять роботу 10 норкових ферм

Сенатори в Італії схвалили поправки до закону про бюджет, які передбачають негайну заборону розведення хутрових звірів. На закриття зооферм дали пів року. Про це повідомляє suspilne.media.

Згідно з документом, в країні заборонили розводити норок, лисиць, єнотоподібних собак та шиншилл з метою їх вбивства заради хутра. Всі діючі зооферми мають закритись до 30 червня 2022 року. Також найближчим часом в Італії припинять роботу останні 10 норкових ферм. Натомість фермери отримають компенсацію на загальну суму 3 мільйони євро.

Таким чином, Італія стане 16-ю європейською країною, де повністю заборонять вирощувати тварин заради хутра. Додатковим аргументом для закриття зооферм стало те, що в останні два роки вони стали ще одним джерелом поширення корона вірусу. Більшість італійських брендів вже відмовилися від використання та продажу хутра. Серед них — Valentino, Gucci, Prada та Versace.

Марченко Наталія

У журналістиці з 2014 року. Старший редактор стрічки новин landlord

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку