Новини / Технології     09 жовтня 2019 08:18

Цифрове землеробство стає ключовим стратегічним пріоритетом ЄС

Цифрове землеробство стає перспективною технологією, покликаною вирішити глобальні проблеми людства. З огляду на це бельгійський фонд Euractiv організував на фермі Hof ten Bosch конференцію, на якій аграрії могли дізнатися більше про цифрову трансформацію сільського господарства.

Про це Euractiv повідомляє на своєму сайті.

Фонд Euractiv (бельгійська некомерційна організація) за підтримки компанії Bayer організував цю подію на фермі Hof ten Bosch у Хулденберзі (неподалік від Брюсселя), щоб розкрити потенціал цифрового землеробства, спрямованого на підвищення продуктивності та забезпечення стійкого ведення господарства.

Читайте: Діджиталізація: хто сьогодні інвестує в агроінновації в Україні

Можливості цифрового землеробства

Сільське господарство сьогодні стикається з багатьма проблемами. Це і наслідки змін клімату, і зменшення доступної ріллі для обробітку, значні коливання на товарних ринках та постійне збільшення населення світу. Крім того, зростають нормативні та суспільні вимоги, щоб агровиробництво ставало більш екологічно стійким.

Стійкого виробництва можна досягти не лише економічними факторами, а й керуванням такими чинниками, як родючість ґрунту, ерозія ґрунту, водокористування, землекористування та хімічні засоби захисту рослин, – для мінімізації впливу на навколишнє середовище. І сьогодні цифрове землеробство стало перспективною технологією, що сприяє досягненню цих цілей.

Зростання цифрових технологій землеробства відкрило безліч можливостей для фермерів. Віддалені датчики, супутники та дрони можуть контролювати стан здоров’я рослин, стан ґрунту, температуру, утилізацію азоту та багато іншого – в режимі 24/7. Інструменти на основі штучного інтелекту можуть аналізувати цей величезний обсяг даних з високою швидкістю та скеровувати їх фермерам у вигляді корисних відомостей, допомагаючи аграріям приймати критично важливі та своєчасні рішення.

Курс ЄС на впровадження цифрового землеробства

Враховуючи численні можливості, цифрове землеробство стає ключовим стратегічним пріоритетом ЄС. Встановлення правильного курсу дає Євросоюзу можливість скерувати процес на користь зростання конкурентоспроможності агросектора та досягнення цілей сталого розвитку.

Але щоб розблокувати повний потенціал цифрового землеробства, ЄС повинен створити відповідне, орієнтоване на майбутнє, регуляторне середовище та встановити правильні стимули для політики.

Landlord раніше повідомляв про 8 технологій, які невдовзі змінять сільське господарство.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також