Новини    17 грудня 2021 15:33

Цукровий завод на Львівщині оштрафували на 1 млн 20 тис грн

Штраф виписано за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції

ТОВ «Радехівський цукор» (с. Павлів, Радехівський район, Львівська обл.) набув контролю над значною частиною активів цукрових заводів у м. Збараж і смт Козова без дозволу на це Антимонопольного комітету. Про це повідомляє АМКУ.

ТОВ «Радехівський цукор» оштрафовано на 1 млн 20 тис грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Радехівські цукровики здійснили концентрацію шляхом набуття контролю над значною частиною активів цукрових заводів у м. Збараж тв смт. Козова, Тернопільської обл., які належали публічному акціонерному товариству «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» (м. Київ) та забезпечували можливість здійснення господарської діяльності з переробки цукрового буряку та виробництва цукру.

Зробило це ТОВ без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого передбачена законом.

Нагадаємо, станом на грудень в Україні виготовлено 1 млн 142,6 тис. тонн цукру та перероблено 8,15 млн тонн цукрових буряків.

Раніше Landlord повідомляв, що назвали країну, що стала найбільшим імпортером українського цукру.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...