Новини    28 серпня 2018 16:01

Цукровики обговорять експортну стратегію


Українські цукровики обговорять експортну стратегію на наступний маркетинговий рік під час конференція «Торгівля та Експорт цукру 2018» яка відбудеться 30 серпня. Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації цукровиків України.

«За останні рік кон’юнктура світового ринку круто змінилась і цьогоріч виробникам довелось працювати в умовах світового профіциту і низьких цін. В свою чергу, це відіб’ється на експортних поставках 2017/2018 МР – мінімум на 25% менше ніж попереднього року. Так як, наступний рік обіцяє бути не менш напруженим, важливо напрацювати правильну експортну стратегію і не втратити місце в топ-10 світових експортерів цукру», – пояснює керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутило.

Окрім того, гостро стоїть логістична проблема, адже виробникам цукру бракує залізничних вагонів і це може спричинити відстрочення виробничого сезону.

«В структурі собівартості виробництва цукру найбільшу частку займають витрати на енергоносії та логістику. З року в рік ми маємо одну й ту ж саму проблему – підвищення залізничних тарифів та нестача вагонів.  Саме тому ми запросили і представників Укрзалізниці, і Мінінфраструктури та МінАПК задля того, аби разом зі світовими трейдерами та українськими цукровиробниками обговорити і знайти шляхи вирішення цієї проблеми», – підсумувала Бутило.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...