Новини    26 грудня 2022 18:24

Цукерки з темного пива виготовляють у Львові

Назвали солодощі "Кокс" - на честь вугілля

Український підприємець Сергій Пивовар евакуював своє підприємство “Солодкі уяви” з Покровська до Львова. Це третя релокація виробництва, адже історія бренду розпочалася ще в Донецьку. Про це він розповів Свої. Сity.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Нині у львівському цеху окрім печива, тістечок, мафінів, тортів та вафель, є ще й цукерки з темного пива. Вони мають чорний колір та зовні нагадують мармелад. Назвали солодощі “Кокс” – на честь вугілля.

Ми вже комунікуємо з місцевими барами щодо продажу цих цукерок в їхніх закладах, — ділиться планами Сергій Пивовар.

Виготовляють такі цукерки з крафтового українського пива, яке замовляють в барі “Човен”. Виробники сподіваються, що їхній винахід оцінять і вони зможуть розпочати співпрацю із закладами.

Нагадаємо, на Прикарпатті молочна ферма “Мукко” знову випустила у продаж сир з віскі витримкою понад 6 місяців “Старий Стрий”.

Ферма Panbaran на Київщині створила патріотичний український сир “Чорнобаївка”.

Ізраїльський стартап ANINA Culinary Art, Ltd. виробляє капсули швидкого приготування з “потворних” фруктів та овочів, такі як помідори, картопля та цукіні, а також зернових та бобових.

Вчені з Університету штату Айова в лабораторних умовах у марсіанському ґрунті виростили ріпу, редис та салат.

Раніше рослини, відправлені на Місяць, китайським космічним апаратом Chang’e-4, дали перші паростки. Це перший випадок проростання насіння в умовах низької гравітації і сильної радіації.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...