Новини    05 вересня 2018 16:40

Цьогорічний врожай кукурудзи в Україні може стати рекордним


Достатня кількість опадів у липні та серпні поточного сезону створили сприятливі передумови для формування врожайності кукурудзи в Україні.  З огляду на перші результати збору цієї культури та коментарі агровиробників, є всі підстави вважати, що кукурудзи в Україні цьогоріч буде зібрано на 30 млн тонн більше, і даний показник може стати найвищим за всю історію України. Про це йдеться у повідомленні Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

«Прогнозований високий валовий збір кукурудзи перекриє низькі показники збору культур ранньої групи та в кінцевому рахунку українськими аграріями за нашими прогнозами буде зібрано близько 64 млн тонн зернових та зернобобових у поточному сезоні. А це, з огляду на високі ціни на світовому ринку, може дозволити українським аграріям досягнути високих фінансових показників», – повідомив Петро Лахай, аналітик аграрних ринків Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

За інформацією аналітиків УКАБу, валовий збір зернових у цьому сезоні за попередніми розрахунками перевищить показники минулого року на 2 млн тонн.

«Високий температурний режим та дефіцит опадів у квітні-червні цього року призвели до зниження врожайності ранніх зернових та зернобобових культур на 10%. За попередніми даними було зібрано біля 34 млн тонн ранніх зернових та зернобобових, тоді як минулого сезону було зібрано 37 млн тонн», – кажуть фахівці.

Як раніше повідомляв LANDLORD, у 2018/19 МР експорт зернових «Нібулоном» вже найбільший за весь час діяльності компанії

Ще немає новин у цій стрічці ...