Новини / Аналітика     09 червня 2020 15:15

Ціни на нафту у найближчі тижні повернуться до $35 за барель

Зростання нафтових котирувань буде короткостроковим, оскільки на ринок тиснуть рекордні запаси і низький попит - Goldman Sachs

Ціна на нафту, скоріш за все, не втримаються на високих позначках і протягом найближчих тижнів повернуться на позначку $35 за барель. З таким прогнозом виступили аналітики Goldman Sachs після того, як у понеділок 8 червня котирування brent підвищились більше ніж до $43 за барель. Про це повідомляє портал Investing.

«Обвал маржі в переробці до безпрецедентних мінімумів відображає як завищені ціни на сиру нафту, так і більш ніж помірне відновлення попиту – це два стовпи нашого короткострокового ведмежого тренду», – йдеться в аналітичній записці банку.

Читайте: ТОП-3 імпортерів української пшениці 

Поки біржовий ринок в цілому підтримують очікування дій ФРС з запровадження чергового пакету стимулювання економіки про який буде об’явлено у середу. Крім того, підтримуючим фактором стали данні про рівень безробіття у США, який виявився нижче очікуваного.

Але, як прогнозує Goldman, пропозиція сировини збільшиться в міру пожвавлення сланцевої галузі в США і повернення на ринок лівійської нафти. Це додасть тиску на ринок і буде сприяти черговому падінню котирувань.

В минулий понеділок ціни на нафту вийшли на тримісячні максимуми після того, як країни ОПЕК + домовилися продовжити на місяць рекордне скорочення видобутку в розмірі 9,7 мільйона барелів на добу. У вівторок ф’ючерси на вrent знизились до $40- 41 за барель.

Нагадаємо, раніше Landlord  повідомляв про те, що єгипетський мільярдер Нагіб Савіріс прогнозує зростання цін на нафту до $100 за барель.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також