Новини    04 вересня 2018 09:35

Ціни на вершкове масло продовжують падіння


На тлі невизначеності з експортом, до кінця місяця знову трохи просіли внутрішні ціни на масло, правда тільки Селянське. Товар 82% не подешевшав на внутрішньому ринку лише через девальвацію гривні. Високожирне солодковершкове масло в основному продається за цінами в діапазоні 127-135 грн/кг, а Селянське по 105-110 грн/кг. Про це повідомляють аналітики «Інфагро».

За їх словами, цінова динаміка на ринку вершкового масла відрізняється від минулорічної. У поточному році ціни на масло відносно стабільні, але в кінці літа 2017 масло продавалося майже на 20 відсотків дорожче, ніж зараз.

Фахівці кажуть, що великі обсяги експорту, зробили ціни на масло всередині країни залежними від світового ринку.

«Для поставок в Африку зараз дуже непоганою вважається ціна на масло 82% в 4000 USD/т, в Китай товар можна реалізувати трохи дорожче. Туреччина майже втратила інтерес до імпортних закупівель через девальвацію ліри», – йдеться у повідомленні.

Аналітики додають, що  країнаї СНД теж слабкий попит на українське масло, там на ринку багато недорогої білоруської продукції.

«Якщо хтось і хоче купувати товар в Україні, то пропонують практично такі ж ціни, як і західні трейдери. А Селянське масло (яке не продається в далеке зарубіжжя) в кращому випадку можна реалізувати по 3650 USD/т, хоча попит частіше озвучується в діапазоні 3400-3500 USD/т», – вважають в «Інфагро».

Як раніше повідомляв LANDLORD, українське вершкове масло у ТОП-3 на європейському ринку

Ще немає новин у цій стрічці ...