Новини    06 квітня 2018 15:12

Ціни на масло повзуть вгору


Глобальний попит на масло залишається досить сильним, що відображається на цінах, які знову посилюються після серйозного зниження у вересні 2017 — середині січня 2018 року. Про це повідомляє Аналітичний відділ Асоціації виробників молока (АВМ).

Згідно інформації, на останніх торгах GDT ціна на масло зросла на 4,1% та становила $ 5494 за тонну. Ф’ючерсні контракти травня та липня також показують зростання цін — $ 5530 та $ 5550 за тонну, відповідно.

«Глобальні тенденції попиту на молочні продукти у світі залишаються досить сильними незважаючи на тимчасове не збалансування попиту та пропозиції. Крім того, підвищення цін на нафту та зниження цін на молочні продукти у регіонах, де попит від них залежний та був низьким через високі ціни у 2017 році буде відновлюватися», – повідомляють аналітики.

Зі слів фахівців, виробництво масла в Європі у січні зросло на 2,2% та становило 188 тисяч тонн. Обсяги американського масла також зростли на 4,3% та становили 185,5 тисяч  тонн.

«За прогнозами американських експертів внутрішнє споживання масла в регіоні у 2018 році, під впливом тенденції здорового харчування, зросте ще на 2% та складе 873 тисяч тонн Ціна американського масла за останній місяць зросла на 1,3% та становила $ 4858 за тонну. Європейське масло зросло в ціні на 0,8% і наразі найдорожче — $ 5971 за тонну. Підігрівають ціни на нього нульові запаси товару на складах», – повідомили в асоціації.

За словами експертів, в другій половині року існує велика ймовірність повернення рекордних цін на масло.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...