Новини    26 березня 2018 16:01

«Цеппелін Україна» презентував трактори Valtra та Fendt в Одесі


Компанія «Цеппелін Україна» на Open days в Одесі презентувала фінські трактори Valtra, а також лінійку німецьких машин Fendt. Про це повідомляє прес-служба компанії.

20  березня разом із Fendt 936 Vario, Fendt 1050 Vario та Fendt 724 Vario в Одесі були представлені дві 195-сильні машини Valtra Т194. Трактори серії Т з трансмісією Powershaft мають потужність двигуна від 150 до 250 к.с. і розраховані на виконання широкого спектру завдань у господарствах усіх типів.

«У різних регіонах України, і зокрема, в Кіровоградський, Полтавський, Одеській області дедалі більшої популярності набувають трактори Fendt. В господарствах їх охоче використовують завдяки високому комфорту роботи, економічності та підвищеній продуктивності цих машин. Особливо це стосується сегменту потужності понад 300 к.с. Відповідно, ми переконані, що у сегменті потужності від 150 до 250 к.с. трактори Valtra набудуть не меншої популярності», – вважає керівник відділу продажу сільгосптехніки «Цеппелін Україна» Андрій Король.

Машини Valtra знадобляться у якості основного польового трактора у господарствах, площею до 1000 га, і чудово себе покажуть і на фермі, і на будівництві, і під час транспортних робіт.

Valtra надходитиме до України у трьох варіантах комплектації: Hitech, Active і Versu. Вони відрізняються за можливостями гідравліки та наявністю додаткових інтелектуальних систем. Але кожен покупець може ледь не повністю переобладнати замовлення під себе.

Керівник відділу сервісу «Цеппелін Україна» Олександр Шаповал наголосив, що усі інженери та служби компанії готові до повноцінного і так само якісного супроводу тракторів Valtra в Україні.

6 березня «Цеппелін Україна» спільно з корпорацією AGCO у рамках Дня відкритих дверей Valtra & Fendt Open Days презентували у Кропивницькому лінійку техніки Fendt, а також фінські трактори Valtra.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...