Новини / Фінанси     17 квітня 2020 15:00

Торговий Дім Насіння пропонує сільгоспвиробникам фінансову підтримку

Як долучитися до програми доступного і легкого кредитування «Надійне партнерство» від Торгового Дому «Насіння».

У зв’язку з нестабільною економічною ситуацією у світі та на аграрному ринку в цілому, відсутністю ясності й чіткості щодо наслідків відкриття ринку землі в Україні та мінливістю цін на сільгосппродукцію, а також зважаючи на вплив кліматичних умов на майбутній врожай і з метою підтримки агровиробників України компанія Торговий Дім «Насіння» в період агросезону 2020 року впроваджує програму доступного кредитування сільгоспвиробників «Надійне партнерство».

Наші партнери, міжнародні компанії — виробники насіння, спеціальних добрив та засобів захисту рослин — Bayer, KWS, Unifer, Terra Tarsa, компанія «Кернел» та інші, як ніхто розуміючи складність сьогодення, підтримали ініціативу та долучилися до впровадження програми фінансової підтримки «Надійне партнерство».

«Ми добре знаємо потреби аграріїв і ризики, з якими вони стикаються — від посівної до збору та реалізації продукції. Більше того, ми особливо розуміємо гостру потребу в додатковому фінансуванні на початку сезону. Тому з метою підтримки агровиробників впроваджуємо програму доступного та легкого кредитування — «Надійне партнерство». Я впевнений, вона стане дієвим фінансовим інструментом підтримки агровиробників України, сприятиме розвитку їх господарств надалі та збільшенню виробництва сільгосппродукції», — зазначив комерційний директор Торгового Дому «Насіння» Сергій Шаманський.

Основою програми є фінансова підтримка аграріїв шляхом постачання насіння, ЗЗР та добрив у кредит завдяки одночасному укладанню форвардних контрактів під заставу майбутнього врожаю олійних, озимих та ярих зернових. Долучитися до програми має змогу український агровиробник, який погоджується з умовами програми та відповідає їм. Мінімальний розмір форвардного контракту становить: насіння соняшника та ріпака — від 250 т, насіння зернових — від 500 т.

Долучитися до програми «Надійне партнерство» у три кроки:

1-й крок — зробити замовлення продукції у регіональних представників Торгового Дому «Насіння»;

2-й крок — оформити форвардний контракт із компанією «Кернел»;

3-й крок — отримати замовлену продукцію від Торгового Дому «Насіння» на умовах товарного кредиту.

Читайте: До інвесторів Feednova приєдналася компанія UMG Investments

Учасниками програми «Надійне партнерство» гарантовано: гнучкі та прозорі умови кредитування, клієнтоорієнтованість та індивідуальний підхід, оперативне надання фінансування, відсутність договорів страхування, високу якість замовленої продукції — насіння, ЗЗР, спеціальних добрив провідних міжнародних компаній та їх гарантовану поставку в обумовлені терміни, можливість відтермінування платежу за отриману продукцію на вигідних умовах та збут сільгосппродукції за вигідною ціною.

Торговий Дім «Насіння» — українська дистриб’юторська компанія, яка впродовж 20 років забезпечує агровиробників високотехнологічними засобами захисту рослин, спеціальними добривами та насінням сільгоспкультур і зарекомендувала себе як надійний та довгостроковий партнер українських аграріїв та світових компаній-виробників.

Більше про програму читайте тут.

Нагадаємо, про те, що компанія Feednova залучила додаткові інвестиції для будівництва першого в Україні заводу з виготовлення високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів

Читайте також