Новини / Інвестиції     16 квітня 2020 17:41

До інвесторів Feednova приєдналася компанія UMG Investments

Компанія Feednova залучила додаткові інвестиції для будівництва першого в Україні заводу з виготовлення високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів

Компанія Feednova, яка реалізує проєкт будівництва першого в Україні заводу з виготовлення високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів у місті Буськ Львівської області, залучила інвестиції української компанії UMG Investments. Остання придбала міноритарний пакет акцій. Фінансові деталі угоди не розголошуються.

«Декілька останніх тижнів створили безпрецедентні виклики, ми всі вчимося працювати в новій реальності без вірогідних економічних прогнозів, — зазначив генеральний директор UMG Investments Андрій Горохов. — Як локальний інвестор ми розуміємо, що без нових проєктів, без створення робочих місць та підтримки бізнес-процесів у портфельних компаніях швидкого економічного відновлення після подолання пандемії не буде. Ми зберігаємо рух по всіх раніше узгоджених інвестиційних проєктах і раді, що наша інвестиція в Feednova допомагає створенню в Україні першого незалежного оператора з переробки побічних продуктів тваринництва. Ми впевнені, що участь у проєкті Feednova дозволить нашій портфельній компанії Recycling Solutions найкращим чином реалізувати свій багаторічний досвід та практики управління проєктами з переробки відходів».

Підприємство стане першим в Україні незалежним майданчиком, який перероблятиме сировину від зовнішніх постачальників для виробництва високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів для сільськогосподарських і домашніх тварин. Планується, що комплекс матиме чотири найсучасніші виробничі лінії та п’ять котлів (MAVITEC, Нідерланди) потужністю понад 220 т сировини та 90 т готової продукції на добу. Як експортно орієнтована компанія Feednova стане новим бюджетоутворюючим центром регіону та створить до 100 робочих місць.

Читайте: Ігор Яценко: COVID-2019 поставив світовий туризм на паузу.

Нагадаємо, що 4 лютого 2020 року група «Ефективні інвестиції» та нідерландська компанія Mada Participations B.V. оголосили про початок будівництва виробничого комплексу Feednova з виготовлення високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів у місті Буськ. Інвестиції у проєкт становлять понад $20 млн.

«Ми будуємо завод, який здатен змінити екосистему всього сільського господарства, і тваринництва зокрема. Підприємство стимулюватиме розвиток технологічності у промисловості та принесе в галузь нові стандарти якості. Адже наша робота базується на сучасних технологіях і має високий рівень екологічної безпеки. Власним прикладом ми доводимо, що в Україну можна залучати інвестиції, створювати умови для подальшого розвитку економіки. І це тільки перший крок, оскільки ми плануємо створити аналогічні об’єкти на півдні та в центрі України», — підкреслив голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції» Ігор Ліскі.

UMG Investments — інвестиційна компанія, яка засновує та розвиває бізнеси з високим потенціалом зростання. На сьогодні UMG Investments керує портфельними компаніями у трьох галузях: видобування корисних копалин, керування побічними продуктами і відходами виробництва, промислові товари та послуги. Ринкова вартість активів під управлінням компанії перевищує $500 млн.

Feednova — сучасне підприємство з виробництва високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів для сільськогосподарських і домашніх тварин. Feednova  є інвестиційним проєктом групи компаній «Ефективні інвестиції» в партнерстві з нідерландською компанією Mada Participations B.V. Інноваційні технології, суворе дотримання міжнародних стандартів якості та прозорі умови співпраці — основні пріоритети роботи компанії.

Група компаній «Ефективні інвестиції» заснована у 2007 році та здійснює діяльність у паперовій та газовій промисловостях, енергетиці, сільському господарстві, креативній індустрії, IT-галузі та охороні здоров’я. Корпоративний центр групи працює з проєктами, що мають високу інвестиційну привабливість, та займається їхнім масштабуванням. 

Нагадаємо, про те, як оператори туристичної галузі готуються до роботи у світі після карантину, — в інтерв’ю з Ігорем Яценком, керуючим партнером компанії New Logic.

Читайте також