Новини / Садівництво     07 лютого 2019 15:05

Торгові війни зі США. Американський виробник яблук отримає $8,5 млн компенсації від держави

Американська компанія, що виробляє найбільше яблук у США, Washington Apple Commission через підвищення ввізних мит на продукцію в низці країн отримає від держави компенсацію у $8,5 млн. Кошти будуть виділені в рамках програми сприяння с/г торгівлі, яка реалізовується Міністерством сільського господарства США.

Про це повідомляє EastFruit.

Торік низка американських товарів – кукурудза, пшениця та яблука – постраждали від підвищення ввізних мит у Мексиці та Китаї. Останній вів мита на яблука зі США в розмірі 40%. Мексика підвищила тариф на 20%.

Більше того, погрожує підняти ввізні мита на 25% Індія. Вона входить до трійки головних імпортерів американських яблук.

ЧитайтеСвіт не переважив Китай: експорт сої зі США скоротився на 26 %

У Washington Apple Commission оцінили фінансову допомогу, заявивши, що фінансування матиме ключове значення для виходу на нові ринки та зниження митного впливу на виробників яблук.

Торговельне протистояння Китаю та США почалося весною 2018-го. Тоді президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що рекордно підвищить мита на понад 1300 найменувань китайської продукції, аби зберігався баланс. Річ у тім, що на його думку, США забагато купує в Китаю, тим самим інвестуючи економіку іншої країни. У відповідь Китай об’єднався з Європою та підвищив мита на низку американської продукції. Ситуацію також ускладнили численні шпигунські скандали щодо крадіжок китайцями американських технологій.

Як раніше повідомляв Landlord, під час переговорів між США та Китаєм на початку січня сторонам вдалося зблизити позиції у сферах енергетики та сільського господарства, проте з більш складних питань залишилися розбіжності.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також