Новини / Політика     20 вересня 2019 11:33

Торгова війна: Китай шукає ключі до угоди із США

Наступного тижня китайські чиновники відвідають американські сільськогосподарські угіддя, намагаючись встановити доброзичливість під час торговельних переговорів. Поки не відомо, в які саме райони вони поїдуть і чи очікуються в результаті візиту якісь угоди.

Про це повідомляє Reuters.

Китайська делегація відвідає американські фермерські райони разом із чиновниками США на наступному тижні, намагаючись розбудувати доброзичливість на тлі торговельних переговорів, які тривають. Про це заявив міністр сільського господарства США Сонні Пердью у четвер, 19 вересня.

«Вони хочуть бачити сільськогосподарське виробництво. Я думаю, що вони хочуть розвинути доброзичливість», – сказав Соні Пердю, додавши, що незрозуміло, які саме райони вони відвідають.

Читайте: 30 афганських фермерів загинули внаслідок удару безпілотника США

Раніше планувалося, що делегація на чолі з віце-міністром з питань сільського господарства Ку Донгю зустрінеться із сільгоспвиробниками США та планує візити в Боземан, Монтану та Омаху, штат Небраска.

Landlord раніше повідомляв про те, що з 1 вересня США почали вводити 15% тарифи на різні китайські товари, при цьому Дональд Трамп продовжує заявляти, що сторони зустрінуться для переговорів пізніше цього місяця.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також